Новини 2022Новорічні ранки 2023  в ЗДО №5 «Золотий ключик».


День Святого Миколая – найулюбленіше свято дітлахів. Вони з нетерпінням чекають пробудження, а подушечки чи черевички наповнюються подарунками.

Настання свята чекають не тільки діти. Навіть дорослій людині іноді хочеться повернутися в дитинство і вірити у щось незвичайно чарівне. Це свято –  прекрасний шанс упустити в свій будинок казку і насолоджуватися нею разом з дітьми, а вони вміють це робити  найкраще!

Така казка завітала і в наш садочок. 19.12.2022 р. пройшло веселе і цікаве свято для наших вихованців.
Весело, цікаво та неперевершено пройшли осінні свята в нашому закладі в листопаді 2022 року. 

Колективний перегляд тематичного заняття "Від казки до казки" в молодшій групі "Ріпка". вихователь Андруховець Ніна Миколаївна Сьогодні 15 лютого ми відзначаємо свято - Стрітення .


   За народними віруваннями, цього дня – Зима зустрічається з Весною.  Пройшло свято зустрічі Зими з Весною і в нашому дитячому садочку. Ведуча свята Валентина Яківна розповіла про те, як з давніх-давен люди вірили, що на стрітення обов'язково має змагатися Зима з Весною. В цей день вони зустрічаються і хто переможе, тому до кінця місяця господарювати. Вихователі Т. І. Ничипорчук та Г.В. Терещук, які виконали ролі Зими та Весни організували з дітьми ігри і розваги, під час яких діти демонстрували свою спритність винахідливість. Веселе свято супроводжувалася веселими піснями, хороводами, Зима-чарівниця віддала чарівні ключі.
Діти старшої групи закликали Весну, закличками, пригадали народні повір'я та прикмети цього дня.
Свято стрітення подарувало гарний настрій задоволення позитивні емоції діткам. "Зимова фортеця" в закладах дошкільної освіти.

 Чудова снігова погода дала змогу дітлахам весело, а головне активно проводити своє дозвілля. Діти нашого закладу прийняли участь у конкурсі "Зимова фортеця", який проводиться в рамках обласного конкурсу "Спорт для всіх"

 


 21 січня у всьому світі відзначається одне з найбільш незвичайних свят — Міжнародний день обіймів (International Hug Day). З обіймів починається життя людини – адже перше, що робить мати після появи свого чада на світ – обіймає його і прикладає до грудей. Обійми супроводжують нас протягом усього життєвого шляху – обіймаються закохані, подружжя, друзі, родичі. Обнімаються, вітаючи один одного, висловлюючи свої почуття. Обійми – символ близькості і любові. Тому присвячене обіймам свято знайшло буквально всенародну підтримку і в світі, і в нашій країні.
Вітаючи з святом, подаруйте своїм близьким і коханим людям обійми на знак теплого ставлення до них, нагадавши тим самим про свої щирі теплі почуття.


 


        "Із вертепом діти йдуть колядувати!"

Різдвяні свята – найбільш радісний час, переповнений багатством народних традицій і звичаїв. Одним із загальновідомих і поширених по всій Україні звичаїв було прославляти новонародженого Христа театральною виставою, яка називалася «Вертеп». Вертепна драма була і залишається однією з найцікавіших оздоб Різдва.
       Однією з традиційних розваг у закладі дошкільної освіти є  святкування Різдва та дня Святого Василя. Дітям подобається різдвяні традиції й обряди, вони з нетерпінням чекають на проведення різдвяних розваг у дитячому садку. Під час проведення заходу " Із вертепом діти  йдуть колядувати"  Лунали колядки, традиційний вертеп, засівання «на щастя та здоров’я», що зберігає зв’язок поколінь, культуру наших предків. 

Новорічні ранки 2022 р. в "Золотому ключику"