Новини 2024


День зустрічі Зими з Весною.

    


 2 лютого в Україні відзначають свято Стрітення, яке ще в народі називають день зустрічі Зими з Весною. Цього дня і в наший заклад завітала Зима і Весна, які сперечалися за володарювання. На святі лунали веселі пісні та заклички, діти танцювали та грали в цікаві ігри. Однією з найулюбленіших забав стала гра «Змагання Зими та Весни», де малята допомагали двом порам року вирішити хто буде панувати в нашім краї. Свято Стрітення подарувало гарний настрій та задоволення діткам.
  1 лютого у нашому  закладі було організовано зустріч малят з працівниками ДСНС. Пожежники  продемонстрували спорядження, дали малятам приміряти пожежні каски, а також працівники пожежно-рятувальної служби продемонстрували як працює технічне обладнання.   Діти із задоволенням і цікавістю розглядали  начиння автомобіля, а також   дозволили побувати  бажаючим всередині автомобіля, а таких було чимало!
     Зустріч продовжилась в святковому залі, де ознайомили дітей «мінною безпекою» та переглянули відеоматеріали за даною темою. Вихователі отримали пам’ятки, та рекомендації « Будь обережним! Небезпечні знахідки».
     
     Зустріч продовжилась в святковому залі, де ознайомили дітей «мінною безпекою» та переглянули відеоматеріали за даною темою. Вихователі отримали пам’ятки, та рекомендації « Будь обережним! Небезпечні знахідки».
     Зустріч була пізнавальною та емоційною, адже таке заняття для них стало новинкою, чимось раніше незвіданим і надзвичайно цікавим! Зробили фото на згадку.
Для реалізації державної політики у сфері пожежної безпеки, Творчою групою закладу було заплановано, а згодом проведені заходи роз’яснювальної роботи спрямовані на запобігання травмування та загибелі дітей на пожежах, а саме:

24.01.2024 –відпрацювання дітьми сигналу «ПОЖЕЖА», евакуація виконання алгоритму дій при сигналі «ПОЖЕЖА»;

VIBER групах для батьків розміщені консультації та рекомендації «Пожежна безпека» для батьків.

25.01.2024 – « Пожежники» - музична  гра Трохимчук Л.В.

26.01.2024 – «Пожежна машина» - художня діяльність середня група «Бджілки» Прокопчук І.Д.

26.01.2024 – « З безпекою дружи – здоров’я збережи!» -  розвага  в старшій групі « Ріпка»  Чубик Ж. Ф.

26.01.2024 - "Вогонь -друг,  вогонь - ворог". 

 
До Дня соборності України 22 січня в нашому закладі було проведено ряд заходів з дітьми та батьками: бесіди, відеоперегляди, розваги, колективні роботи, конкурси малюнків та поробок.

   Вихователі  Валетина Тимощук та Жанна Чубик розповіли малятам про історію виникнення свята Соборності, пригадали українські державні символи, національні пам'ятки України, пограли в українські народні ігри, виконували аплікацію «Моє серденько тобі Україно», а під час занять із зображувальної діяльності створили власні сюжети на тему «У серці кожної дитини живе любов до України».

    Для дітей середнього та старшого дошкільного віку проведені заняття «І дорослий знає й дитина – Україна в нас єдина», під час яких діти ознайомилися з поняттями «єдина», «незалежна», закріпили знання про символи рідної держави.  Створили живий ланцюжок у вигляді серця під гаслом « У єдності ми сила!»    

  

21 січня відзначається Міжнародний день обіймів. Це свято, яке нагадує нам про важливість фізичного контакту та емоційного зв'язку.

👐Обійми - це простий, але потужний жест, який може принести багато користі для нашого здоров'я. Вони можуть:

знизити рівень стресу та тривоги;

підвищити рівень серотоніну та окситоцину, гормонів, які покращують настрій;

зміцнити імунну систему;

покращити якість сну;

підвищити відчуття безпеки та прихильності;

також обійми можуть бути просто приємним способом сказати комусь, що ви піклуєтесь про нього.

Обійміть сьогодні один одного. Подаруйте свою теплоту близьким та рідним людям. Поділіться своїми обіймами. Нехай сьогодні всі стануть трішечки ближче, відчують свою потрібність і значущість. Нехай ніжність, турбота сьогодні об’єднує всіх людей. І сонце, обіймаючи своїми променями, нехай наповнить ваше життя радістю, світлом і добром. З днем обіймів

до цьго свята  діти старшоїгрупи залучили батьків, вихователів та всіх працівників садочка, привітали вітальною листівкою, обняли подарували частинку радості.


Обімайте один одного частіше

просто так. Міцно... Від душі.

у день обіймів свою ніжність

і турботу прояви і того, хто серцю милий

Міцно - міцно обійми!

Зимові прогулянки не тільки корисні , а й дуже цікави.

Зима - дуже гарна і весела пора року, особливо, коли лежить сніг. Незважаючи на те, яка погода, ми все одно гуляємо, дихаємо свіжим повітрям, щоб бути здоровими, загартованими і ніколи не хворіти. Але зима ще й небезпечна пора, тому потрібно бути обережними на дорозі, одягатися по погоді -берегти своє здоров'я, щоб не трапилося ніякого лиха, адже життя і здоров'я - це найцінніший скарб, який є у кожної людини.


 Согодні ми  продовжити знайомити дітей з характерними ознаками зими; вчити розрізняти дерева за корою, стовбуром, розміщенням гілок; закріплювати знання про зимуючих птахів та вчити робити висновки про правила догляду за ними; виховувати інтерес до живої і неживої природи.

      Україну захищають тисячі людей. Вони боронять нашу землю та рятують життя. Вони не бояться нічого, бо вони — справжні герої. Ми хочемо показати захисникам нашу любов і підтримку, хочемо, аби кожен із них знав: ми цінуємо кожного, хто стоїть на варті свободи й незалежності української землі.

Дитячі малюнки надихають наших захисників, викликають у них усмішку, переносять до рідного дому, огортають теплом, а головне – додають сил та енергії у священній боротьбі й наближають велику перемогу. Та діти з великим натхненням малюють свої малюнки вони вірять та дякують ЗСУ за можливість, святкувати Новий рік, колядувати, спати, жити. Наші малюнки поїхали на схід, з побажаннями та теплими вітаннями  для ваших героїв.